WOŚPFundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny przekazała dary na rzecz naszego szpitala.
Fundacja niejednokrotnie wspierała już naszą placówkę, jednak tym razem z nowego sprzętu z serduszkiem WOŚP będą mogły korzystać położne Oddziału Ginekologiczno - Położniczo - Neonatologicznego diagnozując noworodki, które przyszły na świat w naszym szpitalu.

WOŚPWielkie podziękowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Sztabu WOŚP Międzychód !!!
Miniony rok był rekordowy pod względem ilości otrzymanego oraz zadeklarowanego do przekazania na rzecz naszego Oddziału Pediatrycznego oraz Ginekologiczno-Położniczo-Neonatologicznego wraz z Blokiem Porodowym sprzętu medycznego.

Leżanka na Oddziale PediatrycznymWOŚP kupił leżanki i fotele na Oddział Pediatryczny !
W dniu 11.10.2018r. Oddział Pediatryczny otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 8 sztuk foteli rozkładanych, które przeznaczone są dla rodziców i opiekunów hospitalizowanych w naszym szpitalu dzieci. Oczywistym jest fakt, że towarzyszenie dziecku w szpitalu bywa trudne z wielu powodów.

Skaner żyłWOŚP ponownie wzbogacił nasz Oddział Pediatryczny w NOWY SPRZĘT !!!

W dniu 13.09.2018r. Oddział Pediatryczny naszego Szpitala otrzymał nowy sprzęt medyczny od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Tym razem otrzymaliśmy nowoczesny skaner żył !!!
Otrzymany w darze detektor naczyń żylnych umożliwia zobrazowanie aż do 80% niewidocznej sieci żylnej.

WOŚPMiędzychód rozpoczął przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie już dwudziesty raz, od kiedy miasto powiatowe włącza się w wielkie, styczniowe granie z Orkiestrą. Z racji okrągłego jubileuszu Sztab WOŚP postanowił pokazać to, czym Fundacja WOŚP obdarowała Szpital Powiatowy.