COVID - ikonaWstrzymane przyjęcia planowe w Oddziale Chiorurgicznym Ogólnym w związku z potwierdzonym dodatnim wynikiem na obecność wirusa SARS-CoV-2 u osób z pośród personelu medycznego.

COVID ikonaSZCZEPIENIA COVID-19

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie informuje, że został wytypowany jako szpital węzłowy do przeprowadzenia szczepień ochronnych na Covid-19.

Załączniki
Download this file (klauzula_informacyjna.pdf)klauzula_informacyjna.pdf[klauzula informacyjna]85 kB
Download this file (zgoda_na_przetwarzanie_danych.pdf)zgoda_na_przetwarzanie_danych.pdf[zgoda na przetwarzanie danych]74 kB
Download this file (Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowe~.pdf)Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowe~.pdf[Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego]87 kB

osteoporoza - piktogramSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie ze Stowarzyszeniem Historii Jednostek Ochrony Zdrowia na BEZPŁATNE badania w kierunku osteoporozy. Badania odbędą się na terenie szpitala dnia 05.09.2020 (sobota) w godzinach 9:00-16:00.

WEJŚCIA DO SZPITALA

Informujemy, że z dniem 27.04.2020r. zostają wprowadzone zmiany dotyczące czynnych wejść do szpitala.

Dni Położnej i PielęgniarkiSzanowne Pielęgniarki i Położne

Maj to szczególny miesiąc dla każdej z Was ze względu na obchodzony 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki oraz 8 maja Dzień Położnej.
W tym roku to czas szczególny, czas ciężkiego zmagania się z pandemią koronawirusa.