e-receptaCzym jest e-recepta i jak z niej korzystać ?
Od 8 stycznia e-recepta zastępuje dotychczas wydawaną u lekarza receptę w formie papierowej. Przekazać pacjentowi można ją w formie wiadomości SMS lub e-mail, możliwe jest również wystawienie wydruku informacyjnego, podobnego do klasycznej recepty.

 

Uczniowie SP Nr 2 w szpitaluWizyta uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Szpitalu.
W dniu 9 grudnia br. miło było nam gościć liczną grupę uczniów klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzychodzie.

 

 

InfluenzaMiło nam poinformować, że w SP ZOZ w Międzychodzie wykonujemy już testy na obecność grypy. Posiadamy w ofercie szybki test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania antygenów wirusa influenzy (GRYPA) typu A i B z nosa/nosogardzieli, popłuczyn/aspiratów z nosa u pacjentów z objawami infekcji. 

 

 

 

 

 

Dzień Zwalczania CukrzycyŚwiatowy Dzień Walki z Cukrzycą – został ustanowiony w 1991 roku przez Międzynarodową Federację ds. Cukrzycy oraz Światową Organizację Zdrowia. Termin obchodów nie został wybrany przypadkowo. 14 listopada to dzień urodzin odkrywcy insuliny, laureata Nagrody Nobla, doktora Frederica Bantinga.

 

Osteoporoza - badaniaWychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i dbając o ich dobro Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie organizuje bezpłatne badania w kierunku osteoporozy oraz słuchu. Badania odbędą się w dniu 23 listopada 2019r.

 

powiat_MD

Powiat
międzychodzki

gmina_md

Gmina
Międzychód

sierakow

Gmina
Sieraków

kwilcz

Gmina
Kwilcz

chrzypsko

Gmina
Chrzypsko

MZ

Ministrarstwo
Zdrowia

rzecznik

Rzecznik
Praw Pacjenta

nfz

NFZ

wosp

WOŚP

Back to top