Dzień Zwalczania CukrzycyŚwiatowy Dzień Walki z Cukrzycą – został ustanowiony w 1991 roku przez Międzynarodową Federację ds. Cukrzycy oraz Światową Organizację Zdrowia. Termin obchodów nie został wybrany przypadkowo. 14 listopada to dzień urodzin odkrywcy insuliny, laureata Nagrody Nobla, doktora Frederica Bantinga.

Osteoporoza - badaniaWychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i dbając o ich dobro Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie organizuje bezpłatne badania w kierunku osteoporozy oraz słuchu. Badania odbędą się w dniu 23 listopada 2019r.

Karetka dla SPZOZ w MiędzychodzieDziś odbyło się oficjalne przekazanie nowej karetki dla SPZOZ w Międzychodzie!
W ramach programu wymiany ambulansów SPZOZ Międzychód otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia w wysokości 400 000 zł!

Uczymy ratować16-stego października Międzychód ponownie włączył się w akcję w jedoczesnym udzielaniu pierwszej pomocy z WOŚP. Zobaczcie fotorelację jak było w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzychodzie.

RankingNiezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz Oddział Ginekologiczno-Położniczo-Neonatologiczny z Blokiem Porodowym znalazł się w pierwszej 20-stce najlepszych porodówek w Wielkopolsce według ankiety przygotowanej przez Fundację Rodzić po Ludzku.