Dni Położnej i PielęgniarkiSzanowne Pielęgniarki i Położne

Maj to szczególny miesiąc dla każdej z Was ze względu na obchodzony 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki oraz 8 maja Dzień Położnej.
W tym roku to czas szczególny, czas ciężkiego zmagania się z pandemią koronawirusa.

logo - Huta BA GLASS SierakówKOLEJNA WPŁATA DAROWIZNY NA KONTO SZPITALA.
Tym razem konto szpitala zasiliła wpłata kwoty 100.000,00 zł, którą przekazała Huta BA GLASS Sieraków. To już kolejne tak ogromne środki finansowe, które otrzymał szpital w ostatnich tygodniach.

Zdjęcie: źródło: facebook Zbigniew AjchlerSTO TYSIĘCY NA KONTO SZPITALA WPŁACIŁO MAŁŻEŃSTWO Z POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO. Z ogromnym i miłym zaskoczeniem rozpoczęliśmy pracę w poniedziałek 6 kwietnia 2020, kiedy zweryfikowaliśmy, że konto bankowe szpitala zasiliła kwota 100.000,00 zł. Okazało się, że darczyńcą tak ogromnej sumy jest Pan Zbigniew Ajchler z małżonką.

Życzenia wielkanocne - kartka świątecznaŻyczymy zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Flaga Światowej Organizacji ZdrowiaDziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, ang. World Health Day – święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku.
Obchodzone jest corocznie od 1950 właśnie w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO.