Z książką zdrowiej !SPZOZ Międzychód otrzymał z Ministerstwa Zdrowia książki w ramach akcji "Z KSIĄŻKĄ ZDROWIEJ”. Książki mają umilić dzieciom ciężki czas jakim jest pobyt w szpitalu na Oddziale Pediatrycznym. "Akcja "Z książką zdrowiej" zainspirowana została rozmowami z pracownikami placówek medycznych oraz pacjentami."

Zrób test na HIV

Jeżeli stwierdzisz, że Twoje zachowanie mogło narazić Cię na zakażenie wirusem HIV – warto wykonać badania - aby móc właściwie postępować i zaplanować swoją przyszłość.

Profilaktyka jest najważniejszym elementem zapobiegania zakażenio wirusem HIV.
Nie żyj w niepewności. Idź się zbadać !

PIS logoPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przypomina, że od 1 kwietnia 2018 roku Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny w Poznaniu wykonujący anonimowo i bezpłatnie testy w kierunku HIV znajduje się pod nowym adresem:

POZNAN ul. MICKIEWICZA 4/5
(DIAGNOSTYKA –PUNKT POBRAŃ)

Rekord na porodówceW lipcu w oddziale Ginekologiczno-Położniczo-Neonatologicznym z Blokiem Porodowym urodziło się ponad 60 noworodków. Jest to rekord od otwarcia Oddziału w 2015r. Pacjentek przybywa, a my zapraszamy! Przypominamy również, że do porodu nie trzeba mieć skierowania, ani nie ma rejonizacji. Każdy może u nas urodzić swoje dziecko.

Hospicjum domowe

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na bezpłatne świadczenia w zakresie: Hospicjum Domowe dla dorosłych. Opieka paliatywna i hospicyjna ma na celu poprawę jakości życia chorego i jego bliskich zmagających się z codziennymi problemami związanymi z postępującą, często nieuleczalną chorobą.

powiat_MD

Powiat
międzychodzki

gmina_md

Gmina
Międzychód

sierakow

Gmina
Sieraków

kwilcz

Gmina
Kwilcz

chrzypsko

Gmina
Chrzypsko

MZ

Ministrarstwo
Zdrowia

rzecznik

Rzecznik
Praw Pacjenta

nfz

NFZ

wosp

WOŚP

Back to top