osteoporoza - piktogramSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie ze Stowarzyszeniem Historii Jednostek Ochrony Zdrowia na BEZPŁATNE badania w kierunku osteoporozy. Badania odbędą się na terenie szpitala dnia 05.09.2020 (sobota) w godzinach 9:00-16:00.

WEJŚCIA DO SZPITALA

Informujemy, że z dniem 27.04.2020r. zostają wprowadzone zmiany dotyczące czynnych wejść do szpitala.

Dni Położnej i PielęgniarkiSzanowne Pielęgniarki i Położne

Maj to szczególny miesiąc dla każdej z Was ze względu na obchodzony 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki oraz 8 maja Dzień Położnej.
W tym roku to czas szczególny, czas ciężkiego zmagania się z pandemią koronawirusa.

logo - Huta BA GLASS SierakówKOLEJNA WPŁATA DAROWIZNY NA KONTO SZPITALA.
Tym razem konto szpitala zasiliła wpłata kwoty 100.000,00 zł, którą przekazała Huta BA GLASS Sieraków. To już kolejne tak ogromne środki finansowe, które otrzymał szpital w ostatnich tygodniach.

Zdjęcie: źródło: facebook Zbigniew AjchlerSTO TYSIĘCY NA KONTO SZPITALA WPŁACIŁO MAŁŻEŃSTWO Z POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO. Z ogromnym i miłym zaskoczeniem rozpoczęliśmy pracę w poniedziałek 6 kwietnia 2020, kiedy zweryfikowaliśmy, że konto bankowe szpitala zasiliła kwota 100.000,00 zł. Okazało się, że darczyńcą tak ogromnej sumy jest Pan Zbigniew Ajchler z małżonką.