Światowy Dzień Zespołu DownaŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA
W dniu 21 marca obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA – święto obchodzone corocznie z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Dwona ustanowione
w 2005, od 2012 pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Dzień Kobiet

Blisko 240 PAŃ – lekarek, pielęgniarek, położnych, personelu diagnostycznego, pomocniczego, technicznego i administracyjnego zatrudnionych jest w naszym szpitalu.

Dzień Epilepsji

14 lutego - właśnie w tym dniu obchodzimy nie tylko święto zakochanych, czyli DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO, ale również DZIEŃ CHOREGO NA PADACZKĘ. Święty Walenty jest nie tylko patronem zakochanych, ale i osób chorych na epilepsję. Celem obchodzenia ŚWIATOWEGO DNIA CHORYCH NA PADACZKĘ jest szersze dotarcie do mediów

Hospicjum DomoweZ dniem 01.02.2019 zmianie ulega numer do osoby koordynującej Hospicjum Domowe.

Aktualny kontakt do hospicjum: +48 668 277 672

Z książką zdrowiej !SPZOZ Międzychód otrzymał z Ministerstwa Zdrowia książki w ramach akcji "Z KSIĄŻKĄ ZDROWIEJ”. Książki mają umilić dzieciom ciężki czas jakim jest pobyt w szpitalu na Oddziale Pediatrycznym. "Akcja "Z książką zdrowiej" zainspirowana została rozmowami z pracownikami placówek medycznych oraz pacjentami."