WOŚPWielkie podziękowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Sztabu WOŚP Międzychód !!!
Miniony rok był rekordowy pod względem ilości otrzymanego oraz zadeklarowanego do przekazania na rzecz naszego Oddziału Pediatrycznego oraz Ginekologiczno-Położniczo-Neonatologicznego wraz z Blokiem Porodowym sprzętu medycznego. 

WOŚP kupił dla nas leżanki i foteleWOŚP kupił leżanki i fotele na Oddział Pediatryczny !
W dniu 11.10.2018r. Oddział Pediatryczny otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 8 sztuk foteli rozkładanych, które przeznaczone są dla rodziców i opiekunów hospitalizowanych w naszym szpitalu dzieci. Oczywistym jest fakt, że towarzyszenie dziecku w szpitalu bywa trudne z wielu powodów.

Skaner żyłWOŚP ponownie wzbogacił nasz Oddział Pediatryczny w NOWY SPRZĘT !!!

W dniu 13.09.2018r. Oddział Pediatryczny naszego Szpitala otrzymał nowy sprzęt medyczny od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Tym razem otrzymaliśmy nowoczesny skaner żył !!!
Otrzymany w darze detektor naczyń żylnych umożliwia zobrazowanie aż do 80% niewidocznej sieci żylnej.

WOŚPMiędzychód rozpoczął przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie już dwudziesty raz, od kiedy miasto powiatowe włącza się w wielkie, styczniowe granie z Orkiestrą. Z racji okrągłego jubileuszu Sztab WOŚP postanowił pokazać to, czym Fundacja WOŚP obdarowała Szpital Powiatowy.

 

WOŚP - aparat do przesiewowego badania słuchu

Aparat do wykonywania przesiewowych badań słuchu u noworodków od WOŚP.
Do Szpitala Powiatowego w Międzychodzie w dniu 26.04.2018r. trafił nowy sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Tym razem otrzymaliśmy nowoczesny aparat do wykonywania przesiewowych badań słuchu u noworodków.

 

powiat_MD

Powiat
międzychodzki

gmina_md

Gmina
Międzychód

sierakow

Gmina
Sieraków

kwilcz

Gmina
Kwilcz

chrzypsko

Gmina
Chrzypsko

MZ

Ministrarstwo
Zdrowia

rzecznik

Rzecznik
Praw Pacjenta

nfz

NFZ

wosp

WOŚP

Back to top