WOŚP kupił dla nas leżanki i foteleWOŚP kupił leżanki i fotele na Oddział Pediatryczny !
W dniu 11.10.2018r. Oddział Pediatryczny otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 8 sztuk foteli rozkładanych, które przeznaczone są dla rodziców i opiekunów hospitalizowanych w naszym szpitalu dzieci. Oczywistym jest fakt, że towarzyszenie dziecku w szpitalu bywa trudne z wielu powodów.

WOŚP chce zapewnić rodzicom wygodne leżanki i rozkładane fotele, by mogli spokojnie się wyspać, gdy non stop czuwają przy chorym dziecku. Jest to pierwsza partia darów. Odrębnym transportem powinniśmy otrzymać jeszcze 10 sztuk rozkładanych foteli/leżanek. Już od dziś wypatrujemy kolejnego transportu z fundacji Jurka Owsiaka.

Dziękujemy !

WOŚP kupił dla nas leżanki i foteleWOŚP kupił dla nas leżanki i fotele

Na zdjęciu: Kierownik Oddziału Pediatrycznego lek.med. Andrzej Preis oraz Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Pediatrycznego Krystyna Sulej.