Zdjęcie: źródło: facebook Zbigniew AjchlerSTO TYSIĘCY NA KONTO SZPITALA WPŁACIŁO MAŁŻEŃSTWO Z POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO. Z ogromnym i miłym zaskoczeniem rozpoczęliśmy pracę w poniedziałek 6 kwietnia 2020, kiedy zweryfikowaliśmy, że konto bankowe szpitala zasiliła kwota 100.000,00 zł. Okazało się, że darczyńcą tak ogromnej sumy jest Pan Zbigniew Ajchler z małżonką.

 

Były Poseł na Sejm RP VIII kadencji, polityk, przedsiębiorca, samorządowiec, mieszkaniec naszego powiatu - przekazał środki finansowe na rzecz naszego szpitala - za co pragniemy serdecznie i szczerze podziękować.

 

W obecnej sytuacji każda złotówka jest na wagę złota. W szczególności, że środki, które mogłyby służyć realizacji zadań inwestycyjnych zostały przekierowane na zabezpieczenie funkcjonowania bieżącej działalności, w tym na przygotowania na walkę z pandemią koronawirusa COVID-19. Składając serdeczne podziękowania, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc. Nie spodziewaliśmy się tak wielkiego wsparcia, a tym samym ogromnej dawki wielkiej energii.

 

Ta niespodziewana i bezinteresowna pomoc ze strony Państwa Ajchler jeszcze bardziej uświadomiła nam, że na naszym terenie, w naszej małej lokalnej społeczności są osoby z wielką empatią, z ogromną potrzebą niesienia pomocy i wspierania naszego lokalnego szpitala. Cieszymy się z każdej „cegiełki”, w tym przypadku „ściany cegieł” przekazanej na rzecz publicznych inwestycji szpitalnych, które posłużą nam wszystkim.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY

 

Zdjęcie: źródło: facebook Zbigniew Ajchler

Zdjęcie: źródło: facebook Zbigniew Ajchler